Ubytovanie

Podarilo sa! Od jesene 2020 do jari 2021 sme usilovne pracovali na 1. fáze rekonštrukcie našej chaty. Jedným z výsledkov je spustenie toľko vytúženého ubytovania. Odteraz je možné u nás pohodlne zložiť hlavu vo dvoch zrekonštruovaných izbách.

Pre ubytovaných sú k dispozícii wc, sprcha a priestory na odloženie, sušenie oblečenia a všetkých vecí, ktoré sú pre pobyt v Tatrách potrebné. Súčasťou chaty je útulná jedáleň, kde sa podávajú raňajky a celý deň až do záverečnej si môžu hostia vybrať dobroty z jedálneho lístka.

3

Sme vysokohorská chata, ubytovanie má, ako na všetkých ostatných chatách isté špecifiká.

Každý hosť si môže vybrať z dvoch variantov:

Izba Paráda

Štvorlôžková izba pre vysokohorských fajnšmekrov.

Voňavé obliečky a periny, to je chatový full servis. Pre ubytovanie v tejto izbe si okrem zubnej kefky a uteráku nemusíte nič iné priniesť. Teda, aj čístý uterák radi požičiame :). Táto izba má nádherný výhľad na celú Podtatranskú kotlinu, čo ocenia v noci najmä romantické duše. Novinkou zimnej sezóny 2021/2022 je možnosť garancie neobsadenia zvyšných postelí izby inými hosťami aj v prípade, že si ju objednajú menej než 4. V takom prípade požiadavku GARANCIA stačí uviesť do poznámky pri objednávaní pobytu. Poplatok za ňu je 30 €/noc a izbu. To je teda Paráda...

2

Izba Horal

Osemlôžková izba pre skalných tatrancov.

Ubytovanie v komplet zrekonštruovanej osemlôžkovej izbe najmä pre oddaných milovníkov hôr. V tejto izbe je hosťom na posteli k dispozícii vankúš s čisťou obliečkou a plachtou, odporúčame priniesť si vlastný spacák. Ak by aj náhodou spacák nebol, zachránime to našou dekou.

V obidvoch izbách sú pripravené ešte voňavé nové postele a skvelé matrace značky Benap

1

Vzhľadom na to, že sme turistická ubytovňa, môže sa stať, že si na izbe nájdete nových kamarátov, keďže ubytovaním sa nevzniká nárok na celú izbu iba na lôžko. 

Snažíme sa vo všetkom vychádzať hosťom v ústrety. Preto sme mali záujem dlhodobo sa vyhnúť zavedeniu storno poplatkov, resp. zálohových platieb. Vzhľadom na to, že mnohí turisti na rezervovaný pobyt nenastúpili, ani nás neinformovali o jeho stornovaní, s cieľom zabezpečiť ubytovanie pre všetkých ozajstných milovníkov hôr, rozhodli sme sa s platnosťou od 24. 8. 2022 zaviesť symbolickú nevratnú zálohovú platbu vo výške 30 eur/pobyt. Pre platnosť rezervácie je potrebné zaslať ju na číslo účtu: SK17 8360 5207 0042 0574 8272 ihneď po obdržaní e-mailu s infomáciou o potvrdebí termínu. Do správy pre prijímateľa prosím, uveďte: Záloha za pobyt. Zaplatená suma bude hosťovi odčítaná pri platbe za pobyt.  

Cenník

 

  Paráda Horal
1 noc s raňajkami 35€/os./noc 30€/os./noc
3 a viac nocí s raňajkami 33€/os./noc 28€/os./noc
Deti do 3 rokov bez vlastného lôžka a raňajok 5€/os./noc 5€/os./noc
Deti do 12 rokov s vlastným lôžkom a raňajkami 24€/os./noc 22€/os./noc
1 noc s raňajkami (člen KST)   -25%*
1 noc s raňajkami (člen James, KČT)     -10%*
Kúpelný poplatok (okrem hostí do 18 rokov a ZŤP) 1,50€/os./noc 1,50€/os./noc
  • Ubytovanie je možné len bez domácich miláčikov.
  • *Zľava z ceny pre osobu nad 12 rokov.

Rezervácie ubytovania:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

alebo

Rezervovať ubytovanie 

Informácie: 0910/739 172 (odporúčame volať medzi 18. a 22. hod.)

  • Check in: od 14. hod.
  • Check out: do 9. hod.
  • Raňajky: 7.00-8.00, resp. podľa dohody.
  • Reštaurácia je k dispozícii: 8.00-21.00, resp. podľa dohody.