Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

Trvalo to niekoľko mesiacov, no podarilo sa! V apríli spúšťame vysnívané zrekonštruované ubytovanie. Ak máte chuť každé ráno zažívať takéto jedinečné výhľady, stačí si rezervovať pobyt u nás. O ostatné sa postaráme my, nemalú úlohu v tom zohrá i príroda :). Pre podrobné informácie stačí kliknúť na novú položku Ubytovanie. Tešíme sa na vás už od 19. apríla...

IMG 20201221 070204

Pri rekonštrukcii chaty sme kadečo zabudnuté ponachádzali. Patrí medzi to i stará nepopísaná kniha návštev. Keďže tatranské chaty sú plné príbehov, budeme radi, keď do nej tej svoj pripíšete. Stačí sa u nás zastaviť...

161621618 2573173432989494 3815015517238961227 n

I napriek komplikovanej situácii máme otvorené. Samozrejme, v obmedzenom režime predaja cez okienko vás radi zasýtime a uhasíme smäd. Chata je otvorené denne od 8. do 20. hod. Vzhľadom na to, že prechádzame stále rekonštrukciou a rôznymi vylepšeniami, môže sa stať, že výnimočne niektorý z dní na chate nebudeme. Preto, ak chcete mať istotu, že si niektorú z našich špecialít vychutnáte, stačí zavolať: 0904/890 298, alebo sa opýtať na stav mailom: info@skalnatachata.sk.  

Dočkali sme sa! I napriek ťažkej dobe sme sa rozhdoli zrealizovať už štvrtý ročník Sympózia snehuliakov. Táto veselá súťaž si za predošlé ročníky našla mnoho fanúšikov. Pravidlá sú jednoduché. Stačí prísť na Skalnatú chatu, v jej okolí postaviť akýkoľvek výtvor zo snehu (čím kreatívnejší tým lepšie), odfotiť ho a poslať na náš e-mail. Následne bude toto dielo uverejnené na našej FB stránke. Snehuliaci súťažia vo dvoch kategóriách: 1. Hlasovanie lajkami na FB a 2. Hodnotenie poroty Skalnatej chaty. Keďže sa snažíme oceniť čo najviac tvorcov, v každej kategórii budú 4 ocenení, teda spolu ôsmi. Veríme, že sa nám aj touto zabavou podarí vás vytiahnúť z posmutnej nálady, ktorá už nejaký ten týždeň panuje všade navôkol :). 

Sympozium 2020 poster 02

Výsledky súťaže

Hlasovanie fanúšíkov na FB

1. Michal jurčo (90 lajokov)

2. Michaela Sopková (73 lajkov)

3. Milan Branický (60 lajkov)

4. Miroslava Luk (57 lajkov)

Halsovanie poroty Skalnatej chaty

1. Lenka Rusnáková

2. Milan Branický

3. Peter Kaliňák

4. Marta Molitorisová

SS postiky dakovala

Výhercom gratulujeme, postupne ich budeme kontaktovať, prosíme o strpenie, kým sa skotúľame dole, všetko pobalíme a rozošleme. Máme ešte jedno prekvapko, to sa dozvedia niektorí účastníci trochu neskôr :).

Pravidlá súťaže

Termín súťaže: 26. 12. 2020-7. 3. 2021

Zapojenie sa do súťaže: postavením snehuliaka v blízkom okolí Skalnatej chaty, jeho odfotenie a zaslanie fotky na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Následne bude fotografia uverejnená na oficiálnej Facebook stránke Skalnatej chaty.

Spôsob hlasovania: 1. Prostredníctvom lajkov na oficiálnej Facebook stránke Skalnatej chaty (4 výhercovia podľa počtu získaných lajkov), 2. Hlasovaním poroty Skalnatej chaty (4 výhercovia).

Vyhlásenie výsledkov: 8. 3. 2021 na www.skalnatachata.sk.

Zaslaním súťažnej fotografie udeľuje jej autor súhlas s jej zverejnením a spracovaním osobných údajov výlučne pre potreby tejto súťaže. 

Takteda, nevyhli sme sa druhej vlne. Vzhľadom na to, že to darebáckemu virusu nijako nechceme uľahčiť, jedáleň sme pre verejnosť uzavreli. Radi vás obslúžime pri okienku, nasýtiť a oddýchnuť si môžete v okolí chaty. V prípade, že pridete mokrí, radi vám vaše veci v chate usušíme... Chata je v obmedzenom režime otvorená denne od 8. do 20. hod. Vzhľadom na aktuálnu situáciu v krajine, môže sa výnimočne stať, že na chate nebudeme. Preto, ak potrebujete mať istotu, či máme otvorené, stačí zavolať: 0904/890 298 alebo napísať: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..