Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

Takteda, nevyhli sme sa druhej vlne. Vzhľadom na to, že to darebáckemu virusu nijako nechceme uľahčiť, jedáleň sme pre verejnosť uzavreli. Radi vás obslúžime pri okienku, nasýtiť a oddýchnuť si môžete na Tuli vakoch na našej terase. V prípade, že pridete mokrí, radi vám vaše veci v chate usušíme...

Keďže má naša chata už nejakú tú zimu za sebou, rozhodli sme sa pre jej čiastočnú rekonštrukciu. Jej prvá fáza by mala trvať do konca roka 2020. Snažíme sa, aby rekonstrukcia prebiehala za plnej prevádzky, no je možné, že chata bude musieť byť niektoré dni zatvorená, za čo sa vopred ospravedlňujeme. Dočasné je obmedzenie otváracej doby: 9.30-15.00 hod. Ak nám to podmienky dovolia, nonstop prevádzku plánujeme zahájiť od Nového roka. V prípade, že potrebujete mať istotu, že v konkrétny deň bude chata otvorená, pokojne volajte: 0904/890 298 alebo píšte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

V pondelok 14. septembra nás do nosičského neba opustil nosič, chatár, legenda Tatier Laco Kulanga. Posledná rozlúčka sa uskutoční v piatok 18. septembra o 13. hodine na Novom cintoríne v Kežmarku. Česť jeho pamiatke. parte 01 

Dočkali sme sa! Po dlhšom čase otvárame chatu v takmer prekrízovom stave. K dispozícii je opäť i jej vnútorná časť. Aby sme to tomu darebnému vírusu nijak neuľahčili, dodržujte, prosím 2-metrový odstup od ostatných, použivajte ochranu úst, nosa a dezinfeciu rúk. Nech si môžeme všetci opäť naplno užívať krásu hôr :). 

Je to paráda! Tešíme sa, že v zimnej sezóne môžeme organizovať už tretí ročník tatranského sviatku snehuliakov :). Minulé dva ročníky sa stretli s veľkým nadšením návštevníkov Tatier. Veríme, že i tento bude v znamení kreativity, nádšenia zo zimy a Tatier. Postup je veľmi jednoduchý. Pre zapojenie sa do súťaže stačí postaviť akéhokoľvek snehuliaka v okolí Skalnatej chaty, odfotiť ho a poslať v termíne od 26. decembra 2019 do 8. marca 2020 na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do mailu stačí uviesť meno, pod ktorým chce súťažiaci vystupovať. Všetky prípevky budú následne uverejnené na našej FB stránke @skalnatachata. Hlasovanie prebieha vo dvoch kategóriach. 1. Hlasovanie prostredníctvom lajkov na našom FB a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. Počas tohto ročníka prinášame novinku- zemiakové medajly :). V každej kategórii budú po 8. marci vyhlásení a uverejnení na FB a webovej stránke Skalnatej chaty 4 výhercovia, spolu teda až ôsmi. A teraz už hor sa súťažiť!