Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

Nie je žiadne tajomstvo, že turisti na mieste pod Skalnatým plesom nachádzajú úkryt a teplo už vyše 180 rokov. Skalnatá chatá v dnešnej podobe má ich už vyše 80, preto aby všetko dobre fungovalo, potrebujeme 2x do roka všetko prekontrolovať, prípadne sa pustiť do nových rekonštrukcií. Kvôli nim máme v novembri a decembri trochu zmenenú otváraciu dobu. Veríme, že vám to nijak neskríži plány. 

November

20.-23. pondelok-štvrtok: 9.00-16.00 hod.

26. nedeľa: 8.00-16.00 hod.

27.-30. pondelok-štvrtok: 9.00-16.00 hod.

Ostatné dni: 8.00-20.00 hod. 

December

3. nedeľa: 8.00-15.00 hod.

4.-7. pondelok-štvrtok: 9.00-16.00 hod.

10. nedeľa: 8.00-15.00 hod.

11.-13. pondelok-streda: 9.00-16.00 hod.

Ostatné dni: 8.00-20.00 hod.

 

Pre info o ubytovaní, stačí napísať na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ak by sa niečo zlé stalo, volajte Horskú záchrannú službu: 18 300

Dobré správy volajte chatárovi :): 0904/890 298  

 

 

Nejeden z našich zamestnaných kamarátov, ktorý potreboval vypadnúť do hôr, využil možnosť stráviť u nás pár zaujímavých nocí. Keďže mali možnosť pracovať prostredníctvom home office, u nás našli skvelú kombináciu pokoja od mestského života a zároveň dobrodružstva vysokohorskej chaty. Najmä počas jari a jesene možno u nás nájsť možnosť na kombináciu práce vďaka našej spoľahlivej wifi a horám možností na spestrenie si pobytu popri práci. Preto ak patríte k ľuďom, ktorí majú chuť pracovať i užívať si dovolenku, stačí nám napísať, spoločne určite ušijeme parádnu pracovnú dovolenku.

Dočkali sme sa! Prinášame výsledky 6. ročníka najserióznejšej súťaže snehuliakov široko-ďaleko :). Gratulujeme výhercom, veľká vďaka patrí všetkým účastníkom a sponzorom, vďaka ktorým potešíme parádnymi cenami až 9 výhercov (tento ročník sme sa pre veľké sympatie rozhodli v kategórii hlasovania poroty chaty udeliť 5 výhier). 

Výhercovia v kategórii hlasovania na našej FB stránke:

1. Adéla Kohelová (209 lajkov)

2. Michal Jurčo (203 lajkov)

3. Marek Laburda (173 lajkov)

4. Martin Škralábek (161 lajkov)

Výhercovia v kategórii hlasovanie poroty Skalnatej chaty:

1. Slavomír Surman

2. Dominik Korytko

3. Karolína Májová

4. Miriam Zacharová

5. Matúš Tereba

                                                     Poďakovanie 

New

Je to už rozsiahla rodina snehuliakov, ktorá si žije svojím životom v Tatrách už 5 rokov. I tento rok prichádzame s pokračovaním mimoriadne serióznej súťaže :), ktorú sme nazvali Sympózium snehuliakov. Princíp je jednoduchý: stačí postaviť pokiaľ možno čo najkreatívnejšieho snehuliaka v priamom okolí Skalnatej chaty, odfotiť a poslať nám ho e-mailom. Následne je nový príspevok uverejnený na našej FB stránke. Každý účastník súťaží hneď vo dvoch kategóriách: 1. Hlasovanie pomocou lajkov na našej FB stránke a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. V každej kategórii máme až 4 ocenených. Hrá sa o skvelé ceny od našich partnerov. Súťaž trvá od 26. 12. 2022 do 12. 3. 2023. Výhercovia súťaže budú uverejnení na našej webovej a FB stránke po 12. 3. 2022. Zaslaním súťažnej fotografie súťažiaci vyjadruje súhlas s jej uverejnením. Tešíme sa ďalšiu krásnu zimu plnú nových tvorov zo snehu...  

Opakuje sa to každú jeseň, nejeden účastník najrôznejších konferencií sa nenápadne odčlení od kolektívu na konfrenicii v hoteli. Radšej prídu prebrať konkrétnu problematiku k nám do hôr :). Minulú zimu sme spoločne otestovali novú premietačku, wifi i celú organizáciu eventov prostredníctvom lavínových kurzov. Atmosféra na nich bola viac než príjemná, autentická, účastníci si z nich odnášali presne čo potrebovali. Ak máte chuť pre alternatívnu formu teambuildingov, prednášok, resp. akýchkoľvek stretnutí, radi pripravíme takmer čokoľvek, čo k takýmto eventom patrí. Zážitkové vysokohorské prostredie len umocní zážitok z takýchto podujatí. Stačí napísať pár slov na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a spoločne pripravíme podujatie, na aké sa nezabúda.

3