Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

SCh SS 2023

Sme nesmierne radi, že môžeme do Tatier priniesť sviatok všetkých snehuliakov už po siedmy raz. Každý z predchadzajúcich ročníkov sme boli svedkami posnunu kreatívnych hraníc pri tvorbe týchto milých stvorení. Veríme, že tento trend bude naplno pokračovať i v sezóne 2023/24. Úžasné je, že do tejto seriózne veselej súťaže sa bez váhania zapájajú turisti od 1 do 100 rokov veku, teda tešíne sa na úplne všetkých milovníkov snehu a zábavy s nim. Pre účasť v súťaži o skvelé ceny od našich partnerov stačí postaviť čokolvek zo snehu v blízkom okolí Skalnatej chaty, odfotiť dielo a poslať to na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Následne bude súťažná fotka uverejnená na našom fb @skalnatachata. Každý príspevok súťaží v dvoch kategóriach: 1. Hlasovanie lajkami na FB a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. V každej kategórii budú ocenení až 4 výhercovia.

Pravidlá súťaže

Spôsob zapojenia sa do súťaže: 1. Postavenie akéhokoľvek snehuliaka v blízkom okolí Skalnatej chaty, 2. Odfotenie postaveného diela, 3. Poslanie fotky s menom súťažiaceho na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Súťaží sa vo dvoch kategóriách: 1. Hlasovanie podľa počtu udelených lajkov na fb @skalnatachata a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. V každej kategórii budú vyhlásení 4 výhercovia. 

Trvanie: 26. 12. 2023-10. 3. 2024

Výsledky súťaže budú zverejnené na www.skalnatachata.sk do 31. 3. 2024.

Zaslaním fotografie autor súhlasí s jej použitím zo strany organizátora súťaže.   

Organizátor: Skalnatá chata