Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

Je to paráda! Tešíme sa, že v zimnej sezóne môžeme organizovať už tretí ročník tatranského sviatku snehuliakov :). Minulé dva ročníky sa stretli s veľkým nadšením návštevníkov Tatier. Veríme, že i tento bude v znamení kreativity, nádšenia zo zimy a Tatier. Postup je veľmi jednoduchý. Pre zapojenie sa do súťaže stačí postaviť akéhokoľvek snehuliaka v okolí Skalnatej chaty, odfotiť ho a poslať v termíne od 26. decembra 2019 do 8. marca 2020 na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do mailu stačí uviesť meno, pod ktorým chce súťažiaci vystupovať. Všetky prípevky budú následne uverejnené na našej FB stránke @skalnatachata. Hlasovanie prebieha vo dvoch kategóriach. 1. Hlasovanie prostredníctvom lajkov na našom FB a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. Počas tohto ročníka prinášame novinku- zemiakové medajly :). V každej kategórii budú po 8. marci vyhlásení a uverejnení na FB a webovej stránke Skalnatej chaty 4 výhercovia, spolu teda až ôsmi. A teraz už hor sa súťažiť! 

 

SCH SS 2019 A4 plagat vyska Medium

Pravidlá súťaže: Sympózium snehuliakov je súťaž v stavaní snehuliakov v okolí Skalnatej chaty. Trvanie: 26. 12. 2019-8. 3. 2020. Účastník súťaže sa do nej zapája zaslaním fotky ním postaveného snehuliaka na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Súťaží sa o ceny od partnerov súťaže vo dvoch kategóriách: 1. Hlasovanie prostredníctvom lajkov na FB stránke @skalnatachata (4 výhercovia), 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty (4 výhercovia). Výhercovia budú uverejnení po 8. 3. 2020 na webovej stránke www.skalnatachata.sk. Účastník súťaže udeľuje zaslaním súťažnej fotografie Organizátorovi súhlas s jej uverejnením a spracovaním osobných údajov. 

Výsledky súťaže

Kategória: Hlasovanie prostredníctvom počtu lajkov

1. Zuzana Lukoova 115 lajkov

2. Dominikaaa 109 lajkov

3. Marek Stefanicka 80 lajkov

4. Leo Teodor Vojcik 75 lajkov

Kategória Hlasovanie poroty Skalnatej chaty

1. Rod. Závodská

2. Dorota Nvotová

3. Soňa Maňáková

4. Ladislav Misinsky, Bilkovci, Zuzana Galovičová st.

Všetkým účastníkom patrí veľká vďaka!  

Výhercovia budú kontaktovaní, aby sme im následne mohli poslať ich výhry. Majte, prosím trochu strpenia, kým zlezieme dole, všetko prerozdelíme, zabalíme a pošleme. Môže to pár týždňov trvať, ale určite všetkých poctivo radi oceníme. 

  Sympozium 2019 sponzori