Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

SCH SS 2018 facebook cover v02partneri

Pred rokom nám napadlo, čo tak využiť sneh trochu inak, než len na lyžovanie. Dali sme hlavy dokopy a bola na svete súťaž! Sympózium snahuliakov 2017/2018 sa stretlo s nadšením najrôznejšej ľudovej tvroivosti týchto ekostavieb. Vďaka skvelým partnerom súťaže sa nám podarilo potešiť parádnymi výhrami snehomaniakov. Sme nadšení, že i po ukončení druhého ročníka Sympózia snehuliakov môžeme konštatovať, že ten prvý sme tromfli. Zimná sezóna 2018/2019 sa niesla v znamení mimoriadnej tvorivosti. A tu sú výsledky:

Kategória hlasovania na našej FB stránke:

1. MŠ Švermova v Sabinove v podaní pani Filomény a pána Františka

2. Tatiana Petruchová

3. Lucia Javorská

Kategória hlasovania poroty Skalnatej chaty:

1. Adamko a Klárka Moravčíkovci

2. Rodinka Lukoová

3. Janky Škrabská a Matúšová

Výhercov poprosíme o trochu strpenia, kym zlezieme z Tatier, všetko zbalíme a vydáme sa na poštu. Počas nasledujúcich dní vás budeme kontaktovať a následne sa môžete tešiť na skvelé ceny od partnerov súťaže. Aby sme nezabudli, máme ešte jeden odkaz pre tých, ktorí sa nenašli medzi výhercami. Keďže vyberať výhercov spomedzi slovenskej snehuliakovej špičky nebolo vôbec jednoduché, pripúšťame možnosť, že potešíme viacerých staviteľov. Ale to si necháme ako prekvapko. 

 

Pravidlá súťaže:

V období od 26. decembra 2018 do 8. marca 2019 stačí postaviť akéhokoľvek snehuliaka v priamom okolí Skalnatej chaty, odfotiť ho a poslať na náš e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. V maily stačí uviesť Váš nick na Facebooku, resp. meno pod ktorým sa prihlasuteje do súťaže. Následne budeme priebežne uverejňovať všetky tieto diela našej fb stránke: @skalnatachata. 

Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách: 

1. Hlasovanie prostredníctvom lajkov: Traja výhercovia budú ocenení podľa najvyššieho počtu lajkov na našej fb stránke.

2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty: Ďalší traja výhercovia budú ocenení podľa hlasovania poroty Skalnatej chaty.

Výhercovia budú vyhlásení a uverejenení 9. marca 2019 na webe: skalnatachata.sk. 

Účastníci súťaže zaslaním súťažnej fotografie udeľujú súhlas organizátorovi súťaže s jej zverejnením prostredníctvom uvedených médií. 

Tešíme sa na všetkých snehomaniakov :)